zdjęcie
 

Wspierając Państwa w życiowych decyzjach dotyczących nieruchomości, stawiam na profesjonalizm, rzetelność i bezpieczeństwo na które mogą Państwo liczyć z mojej strony oraz ze strony zespołu wykfalifikowanych i doświadczonych rzeczoznawców majątkowych z którymi współpracuję nieprzerwanie od dłuższego czasu.

Jaki jest cel ich pracy? Rzeczoznawcy majątkowi z uwzględnieniem przepisów prawa, standardów zawodowych i zachowaniem dobrej praktyki zawodowej sporządzają operat szacunkowy wartości nieruchomości i praw związanych z nieruchomością. Opracowania mogą posłużyć przy ubieganiu się o kredyt bankowy, ustalenie ceny sprzedaży, wyliczenie podatku od spadku i darowizny, podziału majątku, zniesienia współwłasności, aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego oraz w wielu innych celach zależnych od potrzeby klienta.

Co wchodzi w zakres usług eksperckich rzeczoznawcy majątkowego? Sporządzanie analiz rynku, wycen nieruchomości gruntowych niezabudowanych (działki budowlane, rolne), nieruchomości gruntowych zabudowanych i będących w trakcie budowy, wycena budynków jednorodzinnych, lokali mieszkalnych oraz nieruchomości komercyjnych, a także innych praw związanych z nieruchomościami jak: użytkowanie wieczyste, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu czy służebności – gruntowe i przesyłu.


 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom - kompleksowego wsparcia na rynku nieruchomości wraz z zaprzyjaźnionymi rzeczoznawcami służymy pomocą na każdym etapie i przy każdej wątpliwości.