Oferty specjalne

bez prowizji
hala na wynajem - Żukowo (gw), Chwaszczyno, Polna

Żukowo (gw), Chwaszczyno, Polna
hala na wynajem

SML-HW-2609

Modernistyczny obiekt magazynowo - biurowy Budynek znajduje się w Chwaszczynie – miejscowości, która w ostatnich latach postawiła na rozwój gospodarczy, na terenie wyjątkowego kompleksu hal, spełniających najwyższe normy wykończeniowe oraz użytkowe. ...

Powierzchnia
503,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
8 498 m²
Cena za m2
43,73 zł
cena 22 000
hala na wynajem - Żukowo (gw), Chwaszczyno, Polna
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Puck (gw), Żelistrzewo, Narcyzowa

Puck (gw), Żelistrzewo, Narcyzowa
mieszkanie na sprzedaż

SML-MS-2620

Kameralne ogrodzone osiedle z bramą i furtką. Mieszkanie mieści się w budynku w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja składa się z czterech budynków. W jednym znajdują się dwa lokale. Oferta dotyczy mieszkania 2-poziomowego na piętrze z pięcioma ...

Powierzchnia
126,71 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 911,14 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Puck (gw), Żelistrzewo, Narcyzowa
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Puck (gw), Rekowo Górne, Radosna

Puck (gw), Rekowo Górne, Radosna
działka na sprzedaż

SML-GS-2663

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 26 500 m2 z przeznaczeniem na budowę składów, magazynów i stacji paliwowej.   Ustalenia dla terenów o symbolach: A.67.PU o powierzchni ok. 0,88 ha. A.68.PU o powierzchni ok. 24,70 ha. ...

Powierzchnia
26 500,00 m2
Cena za m2
188,68 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Puck (gw), Rekowo Górne, Radosna
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Wejherowo (gw), Małe Gowino, Platanowa

Wejherowo (gw), Małe Gowino, Platanowa
dom na sprzedaż

SML-DS-2706

Nowa inwestycja czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy Gowina przy ulicy Platanowej. Jest to cicha okolica domków jednorodzinnych o niskiej zabudowie przyciągająca swą architekturą i lokalizacją. W ...

Powierzchnia
87,87 m2
Powierzchnia działki [m2]
378 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 475,48 zł
cena 569 000
dom na sprzedaż - Wejherowo (gw), Małe Gowino, Platanowa

rozumiem