Będąc właścicielem nieruchomości warto pomyśleć o zabezpieczeniu jej przed potencjalnymi zagrożeniami, jak: pożar i zdarzenia losowe, assistance, OC w życiu prywatnym, kradzież, przepięcia i wiele innych.
Kiedy podczas zakupu nieruchomości korzystamy z kredytu hipotecznego, bank wymaga aby taka nieruchomość była ubezpieczona. Czasem dostajemy propozycję z banku. Warto jednak zweryfikować, czy zakres i cena odpowiadają naszym oczekiwaniom. Większość banków nie ma nic przeciwko, żeby dostarczyć własną polisę.


 

Posiadając zobowiązanie kredytowe banki często oczekują ubezpieczenia na wypadek śmierci.

Posiadasz już polisę, ale czy jesteś ubezpieczony?
Ubezpieczenie ma ochronić Twoje zdrowie, mienie, rodzinę. Niestety wiele z nich chroni jedynie na wypadek śmierci, ciężkiej choroby czy pobytu w szpitalu.

Czy pamiętasz, jakich warunków dotyczy umowa pomiędzy Tobą a ubezpieczycielem?

Chętnie skonfrontujemy ofertę bankową z naszą propozycją. Omówimy zakres ubezpieczenia oraz wykluczenia – aby wiedzieli Państwo, w jakich sytuacjach mogłoby ono nie zadziałać.

Przeanalizujemy rozszerzenie zakresu polisy tak, aby działała również za życia. Zwłaszcza jeśli znajdziemy się w ciężkiej sytuacji finansowej czy zdrowotnej na skutek poważnego zachorowania, czy wypadku.


 

W swojej ofercie poza ubezpieczeniem na dom i życie posiadamy również OC firmy oraz współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC i turystycznych.


zdjęcie