Głównym zadaniem naszej działalności jest przeprowadzenie Państwa przez proces kupna bądź sprzedaży nieruchomości. Do każdej transakcji podchodzimy w pełni indywidualnie, przykładając największą wagę do oczekiwań i potrzeb klienta.

Zaoszczędzę Tobie mnóstwo czasu w poszukiwaniu nieruchomości, kredytu, polisy na życie- przeanalizuję wszystkie koszty oraz najważniejsze informacje tak, abyś mógł podjąć decyzję najkorzystniejszą dla siebie.

Wszechstronność oraz możliwość równoległego działania na wielu płaszczyznach rynku finansowego umożliwia mi szukanie rozwiązań z poziomu różnych perspektyw oraz rozwiązywanie spraw korzystając z nieszablonowych metod. 

Bezpieczeństwo transakcji jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego współpracujemy wyłącznie z solidnymi partnerami, w skład których wchodzą najlepsi w branży doradcy kredytowi oraz Notariusze. Dla pełnej satysfakcji naszych klientów podejmujemy współpracę z biurami nieruchomości oraz deweloperami.
Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom możemy zaoferować szereg dodatkowych usług jak profesjonalna fotografia nieruchomości czy home staging.

Pomożemy w dopełnieniu wszystkich formalności jak np. wycena nieruchomości oraz uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów jak wymagane pozwolenia czy odbiory. Ponadto polecimy niezawodnych fachowców w wielu branżach. Służymy pomocą w nadzorowaniu przebiegu prac u tzw. małych deweloperów począwszy od zakupu wymarzonej działki po odbiór końcowy nieruchomości.

Uczciwość, rzetelność, przejrzystość i bezpieczeństwo transakcji to nasze priorytety w przebiegu współpracy. Państwa satysfakcja jest dla nas największą motywacją.

Wszystkie transakcje wykonywane są z największą starannością, w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie licencjonowanych Pośredników oraz objęte polisą ubezpieczeniową OC.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.