oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Reda, Krokusowa

Reda, Krokusowa
mieszkanie na sprzedaż

SML-MS-2709

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w Redzie przy ulicy Krokusowej, które zachwyca swoją funkcjonalnością i lokalizacją. Znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, co gwarantuje bezpieczeństwo i spokój. Trzy pokoje, w tym dwie sypialnie oraz wyposażony ...

Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 543,15 zł
cena 545 000
mieszkanie na sprzedaż - Reda, Krokusowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Reda, Krokusowa

Reda, Krokusowa
mieszkanie na sprzedaż

SML-MS-2708

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w sercu Redy przy ulicy Krokusowej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 48,35 m2 składająca się z trzech pokoi, w tym dwóch przytulnych sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym, to idealne miejsce dla singla, pary ...

Powierzchnia
48,37 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 383,71 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Reda, Krokusowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Hel, Wydmowa

Hel, Wydmowa
mieszkanie na sprzedaż

SML-MS-2700

Apartament inwestycyjny w ultranowoczesnym obiekcie  "Czarna Perła" Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w nowoczesnym budynku apartamentowym "Czarna Perła", usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Półwyspie Helskim. ...

Powierzchnia
43,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29 629,63 zł
cena 1 280 000
mieszkanie na sprzedaż - Hel, Wydmowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Jastarnia, Jurata, Ratibora

Jastarnia, Jurata, Ratibora
mieszkanie na sprzedaż

SML-MS-2699

3–pokojowy apartament w Juracie Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny apartament usytuowany w wyjątkowym i niezwykle urokliwym kurorcie wypoczynkowym na Mierzei Helskiej, jakim jest Jurata. Kameralny budynek w którym mieści się lokal położony jest w atrakcyjnym, ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 806,45 zł
cena 1 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Jastarnia, Jurata, Ratibora
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Puck (gw), Żelistrzewo, Narcyzowa

Puck (gw), Żelistrzewo, Narcyzowa
mieszkanie na sprzedaż

SML-MS-2620

Kameralne ogrodzone osiedle z bramą i furtką. Mieszkanie mieści się w budynku w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja składa się z czterech budynków. W jednym znajdują się dwa lokale. Oferta dotyczy mieszkania 2-poziomowego na piętrze z pięcioma pokojami, kuchnią, ...

Powierzchnia
126,71 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 911,14 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Puck (gw), Żelistrzewo, Narcyzowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem